Odborná stáž pre študentov

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou

Máš chuť získať už počas štúdia cenné skúsenosti v obore personalistiky? Využi možnosť dlhodobej odbornej stáže pre študentov vysokých škôl.

Ponúkame možnosť v období 3-6 mesiacov nabrať cenné skúsenosti, ktoré Ti pomôžu pri hľadaní práce po škole.

Tvojou náplňou práce bude:
- Administratívna výpomoc
- Hospodárska korešpondencia
- Práca s databázou
- Reporting

Rozsah práce: 20h/týž. po dobu 3 až 6-tich mesiacov.
Študenti počas odbornej stáže nepoberajú žiadnu mzdu

Požadujeme

- Študent VŠ ekonomického smeru
- Záujem rásť a učiť sa v obore personalistiky a recruitingu
- Kladný vzťah k administratívnej práci
- Zodpovedný prístup k úlohám
- Znalosť MS Office
- Komunikatívnosť
- Schopnosť práce v tíme ale aj samostatne

Benefity

- získanie praktických skúseností pre študentov VŠ
- zaujímavá práca v dynamickom pracovnom tíme
- možnosti kariérneho rozvoja
- rozšírenie možnosti uplatnenia na trhu práce

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/brigady-docasna-praca/
ID: 2189269  Dátum zverejnenia: 20.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.