Asistent/-ka s nemeckým jazykom

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1000 EUR/mesiac

Máte komunikatívnu znalosť nemeckého jazyka, skúsenosti v administratíve a reprezentatívne vystupovanie? V tom prípade máme pre Vás skvelú možnosť byť súčasťou spoločnosti, ktorá práve prichádza na Slovensko. Pre nášho klienta momentálne obsadzujeme komplexnú asistentskú pozíciu, na ktorej môžete uplatniť svoje skúsenosti a jazykové schopnosti.

Vašimi úlohami bude:

- administratívna podpora konateľovi
- príprava podkladov pre účtovné oddelenie, korešpondencia
- organizácia kalendára, príprava stretnutí
- spolupráca s personálnym oddelením
- komunikácia v nemeckom jazyku
- iné ad hoc úlohy podľa zadania

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- komunikatívnu úroveň nemeckého jazyka
- SŠ/VŠ vzdelanie (ekonomického zamerania výhodou)
- min. 1 rok skúseností na pozícii administratívny pracovník, office manager, asistentka a pod.
- základnú znalosť slovenského účtovníctva
- používateľ MS Office
- profesionálny prístup

Benefity

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 2187826  Dátum zverejnenia: 18.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1000 EUR/mesiac