Finančný manažér (anglický jazyk)

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii FINANČNÝ MANAŽÉR. Hľadáme skúseného uchádzača so schopnosťou viesť tím ľudí a s komplexným prehľadom vo financiách.

Náplň práce:

- Manažovanie všetkých finančných aktivít
- Finančný dohľad nad rozpočtovaním
- Krátkodobé a dlhodobé plánovanie
- Implementovanie dlhodobých finančných stratégií v spolupráci s EMEA finančným tímom, dohľad nad vykonávaním týchto stratégií
- Zabezpečenie finančných prostriedkov na pokrytie investičných potrieb
- Zodpovednosť za finančný controlling, dohľad nad uzávierkovými činnosťami
- Analýzy KPI's
- Organizovanie a koordinácia auditov, komunikácia s externými a internými audítormi
- Zabezpečenie, aby všetky finančné aktivity boli v súlade s platnými predpismi a legislatívou
- Reporting manažmentu spoločnosti/akcionárom

Požadujeme

Požiadavky na úspešných kandidátov:

- Ukončené VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- Komplexný prehľad v lokálnej účtovnej legislatíve/financiách
- Aktívna a plynulá znalosť ANGLICKÉHO jazyka
- Aspoň 4 roky skúseností v účtovníctve/controllingu/financiách z VÝROBNEJ spoločnosti
- Preukázateľná skúsenosť s vedením tímu
- Znalosť IFRS
- Pokročilá práca s MS Office balíčkom, predovšetkým výborná znalosť MS Excel
- Analytické a logické myslenie
- Schopnosť dodržiavať stanovené termíny
- Rozvážna komunikácia, odolonosť voči stresu

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 2171978  Dátum zverejnenia: 6.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.