Odborná stáž pre študentov na finančnom oddelení

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou

Máš chuť získať už počas štúdia cenné skúsenosti v oblasti financií? Využi možnosť dlhodobej odbornej stáže pre študentov vysokých škôl.

Ponúkame možnosť v období 3-6 mesiacov nabrať cenné skúsenosti, ktoré Ti pomôžu pri hľadaní práce po škole.

Tvojou náplňou práce bude:
- Administratívna výpomoc
- Hospodárska korešpondencia
- Príprava účtovných podkladov
- Reporting

Rozsah práce: 20h/týž. po dobu 3 až 6-tich mesiacov.
Študenti počas odbornej stáže nepoberajú žiadnu mzdu

Požadujeme

- Študent VŠ ekonomického smeru
- Záujem rásť a učiť sa vo svojom odbore
- Kladný vzťah k administratívnej práci
- Zodpovedný prístup k úlohám
- Znalosť MS Office
- Komunikatívnosť
- Schopnosť práce v tíme ale aj samostatne

Benefity

- získanie praktických skúseností pre študentov VŠ
- zaujímavá práca v dynamickom pracovnom tíme
- možnosti kariérneho rozvoja
- rozšírenie možnosti uplatnenia na trhu práce

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/brigady-docasna-praca/
ID: 2171977  Dátum zverejnenia: 6.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.