Technická Podpora s Francúzskym alebo Nemeckým Jazykom

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1300 EUR/mesiac

Máš aktívnu francúzštinu alebo nemčinu, a zároveň si technický typ, ktorému oblasť automotive nie je cudzia? V tom prípade máme pre teba zaujímavú pozíciu pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti leasingu. Ak chceš pracovať v príjemnej atmosfére medzinárodného biznis centra, neváhaj nám zaslať životopis.

Náplň práce:

- sledovanie stavu vozového parku
- zabezpečenie technických požiadaviek biznis partnerov
- schvaľovanie faktúr týkajúcich sa servisných zásahov
- spracovanie finančných dokumentov
- podpora zahraničným pobočkám a klientom
- komunikácia v cudzích jazykoch
- ad hoc úlohy a reporty

Požadujeme

Zašli nám životopis, ak máš:

- FRANCÚZSKY alebo NEMECKÝ JAZYK na komunikatívnej úrovni
- anglický jazyk na min. mierne pokročilej úrovni
- vzdelanie technického zamerania výhodou
- skúsenosť v oblasti fleet managementu je vítaná
- znalosť balíka MS Office
- záujem o oblasť automotive

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 2161240  Dátum zverejnenia: 30.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1300 EUR/mesiac