Facility engineer so zameraním na elektroenergetiku

Miesto práce
Kechnec, Košice
Termín nástupu
dohodou

Usilujete sa o profesionálnu sebarealizáciu a zároveň chcete prispieť ku zmenám v jednej z najvýznamnejších medzinárodných spoločností? Náš klient Vám otvára takúto príležitosť na pozícii FACILITY & ENERGY SAVING ENGINEER

Vašou náplňou práce bude:

- Participácia na projektoch zameraných na šetrenie energie výrobného závodu
- Analýza súčasného stavu a hľadanie riešení za účelom zníženia spotreby energie
- Komunikácia s dodávateľmi služieb a zariadení
- Návrh opatrení na zlepšovanie postupov a procesov a implementácia nástrojov optimalizácie (WCM)
- Zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov
- Dodržiavanie legislatívy
- Reporting

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie - odbor ELEKTROENERGETIKA/ELEKTROTECHNIKA
- Min. 2 roky skúseností v oblasti elektroenergetiky a údržby budovy - PODMIENKOU
- Platná výhláška podľa § 22 - PODMIENKOU
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni - PODMIENKOU
- Dobré počítačové znalosti (MS Office)
- Dobré organizačné schopnosti
- Tímový hráč

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 2148653  Dátum zverejnenia: 17.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.