Absolventská prax v oblasti personalistiky

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou

Vyštudoval si personálny manažment, no chýba Ti prax?
Si evidovaný/á minimálne 1 mesiac na ÚPSVaR a máš do 25 rokov?
Ak áno, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Ponúkame možnosť okúsiť na 6 mesiacov prostredie personálnej agentúry.

Tvojou náplňou práce bude:
- Pre-selekcia životopisov
- Práca s databázou
- Vyhľadávanie vhodných kandidátov
- Telefonický kontakt s kandidátmi
- Reporting

Rozsah práce: 20h/týž. po dobu 6-tich mesiacov

Požadujeme

- byť evidovaný/á na ÚPSVaR minimálne jeden mesiac je nevyhnutnou podmienkou
- VŠ alebo SŠ vzdelanie - personálny manažment, psychológia je podmienkou
- Anglický jazyk na aktívnej úrovni
- vek do 25 rokov
- kladný vzťah k administratívnej práci
- znalosť MS Office
- komunikatívnosť
- schopnosť práce v tíme ale aj samostatne

Benefity

- získanie praktických skúseností pre absolventov VŠ
- zaujímavá práca v dynamickom pracovnom tíme
- možnosti kariérneho rozvoja
- rozšírenie možnosti uplatnenia na trhu práce

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac informácií získate priamo na UPSVaR u Vašej kontaktnej osoby, alebo na stránke UPSVaR.
ID: 2145140  Dátum zverejnenia: 15.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.