Obchodný manažér - východné slovensko

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii OBCHODNÝ MANAŽÉR.

Vašou náplňou práce bude:

- akvizícia nových klientov
- starostlivosť o existujúcich klientov v rámci východného Slovenska
- vedenie obchodných rokovaní, prezentácia produktov spoločnosti
- príprava cenových ponúk a projektov
- monitoring trhu a konkurencie
- definovanie predajných možností a predkladanie návrhov na možné budúce aktivity
- zodpovednosť za obchodné výsledky
- strategické riadenie zvereného regiónu a jeho rozvoj
- sledovanie priebehu zákaziek/objednávok
- technické konzultácie a podpora pre zákazníkov
- pravidelný reporting vedeniu spoločnosti

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie technického smeru
- skúsenosti s predajom HW riešení a kancelárskej techniky
- prax na podobnej pozícii minimálne 2 roky
- znalosť lokálneho trhu
- schopnosť efektívne plánovať prácu
- časová flexibilita ( časté návštevy klientov v rámci zvereného regiónu )
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti

Benefity

Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám, priestor pre uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

* služobný automobil, mobilný telefón a notebook
* možnosť profesionálneho rastu
* možnosť pracovať v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
* motivujúce finančné ohodnotenie na základe vlastných výsledkov ( fix + variabil )

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/
ID: 2130079  Dátum zverejnenia: 4.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.