Chcete pracovať v oblasti HR a máte angličtinu a nemčinu? Toto je práca pre vás!

Miesto práce
Senec, Bratislava, okres Senec
Termín nástupu
dohodou

Pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá má svoju pobočku na slovenskom trhu hľadáme kandidátku, ktorá má skúsenosti v oblasti administratívy ale aj personalistiky, aktívne ovláda nemecký jazyk a má silné organizačné zručnosti.

Ak spĺňate požiadavky a nechcete robiť iba asistentku, ale pracovať aj v oblasti ľudských zdrojov, tak potom je práve táto ponuka niečo pre Vás.

Pracovná náplň:

- organizovanie stretnutí pre konateľa spoločnosti
- spracovanie dokumentácie spoločnosti
- zodpovednosť za vedenie dochádzky v spoločnosti
- booking hotelov, transportu, pracovných ciest
- komunikácia s personálnymi agentúrami
- koordinácia pohovorov
- komunikácia pracovných ponúk kandidátom
- starostlivosť a podpora zamestnancov
- organizácia firemných podujatí a teambuildingov

Požadujeme

Vhodní uchádzači by mali mať:

- Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie ( personalistika výhodou)
- Aktívnu znalosť ANGLICKÉHO jazyka slovom aj písmom
- Mierne pokročilú znalosť nemeckého jazyka
- Minimálne 2 ročnú skúsenosť na podobnej pozícii
- Strojopis na pokročilej úrovni
- Užívateľskú znalosť MS Office
- komunikatívne a organizačné zručnosti

Miesto výkonu práce PRI SENECI!

Benefity

Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám, účasť na prestížnych projektoch a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 2115950  Dátum zverejnenia: 21.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.