Nákupca s nemeckým jazykom

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou

Práve teraz hľadáme posilu pre nákupný tím celosvetovo známej výrobnej spoločnosti.

Uvítame šikovného kandidáta so skúsenosťami v operatívnom/strategickom nákupe s plynulým nemeckým jazykom a mierne pokročilou znalosťou anglického jazyka.

Náplň práce:

- Procesovanie objednávok
- Monitorovanie stavu objednávok
- Kontrola dodržiavania časových termínov
- Vyhľadávanie, výber a hodnotenie dodávateľov
- Denná komunikácia s dodávateľmi
- Práca v systéme SAP
- Vyjednávanie zmluvných podmienok
- Optimalizácia nákladov
- Participácia na projektoch

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- 3 roky praxe v oblasti operatívneho/strategického nákupu v prostredí výrobnej spoločnosti
- Pokročilú úroveň nemeckého jazyka a mierne pokročilú znalosť anglického jazyka
- Znalosť SAP je nevyhnutná - modul MM
- Zodpovedný prístup
- Výborné komunikačné a negociačné zručnosti
- Logické myslenie

Benefity

- 13ty plat
- Možnosť získania ďalších finančných bonusov
- Závodné stravovanie
- Pravidelné vzdelávacie aktivity
- Sociálny fond

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/
ID: 2107374  Dátum zverejnenia: 12.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.