Využi francúzštinu aktívne!

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1200 EUR/mesiac

Chceš využívať francúzsky jazyk tak často ako to len ide?

Chceš pracovať v dobre etablovanej medzinárodnej spoločnosti?

Tak neváhaj a pošli nám tvoj životopis hneď teraz!

Naši klienti hľadajú dynamických, komunikatívnych a motivovaných ľudí, ktorí by sa stali hodnotným prínosom jej tímu.

Pracovná náplň:

- komunikácia a riešenie problémov francúzsky hovoriacich zákazníkov
- zbieranie informácií a vypĺňanie databázy
- vybavovanie sťažností ohľadom produktov (týkajúce sa obalu, využitia a poškodenia oblečenia)
- poradenstvo zákazníkom ohľadom portfólia produktov
- poradenstvo ohľadom využitia miestnych maloobchodníkov pre distribúciu produktov
- citlivé zaobchádzanie s kritickými situáciami a ich preposlanie manažérovi
- vybavovanie vzoriek a promo balíkov produktov
- spolupráca a administratívna podpora v rámci oddelení
- spracovanie údajov nových zákazníkov

Požadujeme

- ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie (ekonomické vzdelanie je výhodou)
- vynikajúca znalosť francúzskeho jazyka (rodený hovoriaci výhodou)
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- predchádzajúca skúsenosť v oblasti zákazníckeho servisu je výhodou
- dobré počítačové zručnosti a schopnosti
- organizačné schopnosti
- komunikatívnosť a prozákaznícka orientácia

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

+ 13. garantovaný plat
+ finančné bonusy
+ školenia
+ sociálne benefity
+ práca v stabilnej firme
+ zľavy na produkty

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 2099537  Dátum zverejnenia: 30.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1200 EUR/mesiac