Špecialista na oddelení záväzkov

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1400 EUR/mesiac

Pracovali ste minimálne 2 roky na oddelení pohľadávok alebo účtovníctva? Náš klient hľadá nového člena svojho tímu.

Náplňou práce budú nasledovné aktivity:

- Komunikácia s dodávateľmi v anglickom jazyku na dennej báze
- Riadenie záväzkov
- Riešení vzniknutých problémov či nezrovnalostí v platobnom styku
- Aktualizovanie databázy obchodných kontraktov
- Vykonávanie činností v súlade s internými smernicami spoločnosti
- Iniciácia zlepšovania interných procesov a ich následná realizácia
- Spolupráca s inými internými oddeleniami

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Ekonomické univerzitné vzdelanie
- 2 roky skúseností vo finančnej oblasti (účtovníctvo, financie)
- Plynulá znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- Pokročilá úroveň MS Office (EXCEL)
- Skúsenosť so SAP je výhodou
- Silné komunikačné a organizačné zručnosti

Benefity

Náš klient ponúka svojim zamestnancom benefity vo forme kariérneho rozvoja, rotácie, spolupráce v rámci mladého kolektívu, jazykových kurzov, aktívneho využívania anglického jazyka na dennej báze a mnoho iného.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/
ID: 2081774  Dátum zverejnenia: 15.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1400 EUR/mesiac