Logista s jazykmi (aj, hu)

Miesto práce
Rožňava, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou

Náš klient, ktorým je stabilná spoločnosť pôsobiaca v priemysle, otvára príležitosť pre talentovaných a jazykovo zdatných uchádzačov z oblasti logistiky.

Náplň práce:

- Navrhovanie efektívnych a ekonomicky výhodných logistických riešení
- Zabzepečovanie transportu k zákazníkovi (rôzne typy dopravy)
- Objednávanie prepravy, negociácia ohľadom ceny, termínov a platieb, kontrola faktúr za zrealizované transporty
- Zodpovednosť za sledovanie a riadenie pohybov materiálu
- Zodpovednosť za riadenie množstva materiálu na sklade
- Evidovanie a korigovanie dát v SAP (zadávanie objednávok, vyhľadávanie informácii o cenách, klientoch, transportných spoločnostiach a pod.)
- Sledovanie KPI´s vzťahujúcich sa na transporty, vytváranie cenových reportov, ich analýza a vyhodnocovanie efektívnosti transportov z hľadiska ceny
- Forecasting predaja a plánovanie podľa vývoja požiadavok zákazníkov
- Plánovanie produkcie

Požadujeme

Požadujeme:

- Vysokoškolské vzdelanie (technické alebo ekonomické)
- Skúsenosti v logistike - podmienkou
- Anglický jazyk - pokročilý - podmienkou
- Maďarský jazyk - pokročilý - podmienkou
- MS Excell - pokročilý (kontingenčné tabuľky, funkcie a i.)
- SAP - výhodou
- Skúsenosti s fakturáciou
- Hospodárska korešpondencia
- Skladové hospodárstvo

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/
ID: 2076101  Dátum zverejnenia: 10.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.