Elektrotechnický inžinier

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Ponúkame možnosť pracovať pre jedného z najzaujímavejších zamestnávateľov. máme pre Vás výzvu v podobe pozície ELEKTROTECHNICKÝ INŽINIER.

Náplň práce:

- Analýza požiadaviek na výkonovú elektrotechniku
- Realizácia prototypov a následné testovanie
- Optimalizácia prototypov
- Vývoj v oblasti výkonovej elektrotechniky

Požadujeme

Úspešný kandidát má:

- Vysokoškolské vzdelanie technického smeru
- Minimálne 5 ročné skúsenosti v oblasti elektroniky
- Elektrotechnická spôsobilosť §22
- Znalosť technickej Angličtiny PODMIENKOU
- Znalosti termodynamiky, akustiky, fyziky

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 2056990  Dátum zverejnenia: 22.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.