It security specialist

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť sídliacu v Bratislave obsadzujeme pozíciu IT Security Specialist.

Náplň práce:
- zodpovednosť za prípravu a aktualizáciu smerníc, týkajúcich sa bezpečnosti IT systémov
- plánovanie obnovy prevádzky IT systémov (havarijne plány DRP),
- plánovanie kontinuity činností spoločnosti (plány BCP),
- výkonu bezpečnostných auditov a auditov prístupových oprávnení v informačných systémoch,
- podieľa sa na testovaní, implementácii a ďalšom rozvoji interných bezpečnostných systémov a nástrojov (antivírus, antispam, proxy, firewall, vpn, a pod.),
- organizuje školenia pre zamestnancov v oblasti IT bezpečnosti,
- zodpovedá za dohľad nad ochranou osobných údajov v zmysle zákona č. 123/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov,

Požadujeme

- vysokoškolské vzdelanie
- relevantná prax v oblasti riadenia informačnej bezpečnosti,
- skúsenosti s tvorbou interných predpisov v oblasti IT bezpečnosti
- skúsenosti s administráciou operačných systémov na platforme Windows, Linux a VMWare
- znalosť sieťových komunikačných protokolov, modelu ISO/OSI a platformy Cisco,
- výhody sú certifikáty ( CISA, CISM, CISSP)
- dobré prezentačné, komunikačné a argumentačné zručnosti
- Znalosť anglického jazyka

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/it-telekomunikacie/
ID: 2056493  Dátum zverejnenia: 21.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.