Mzdový účtovník

Miesto práce
Zlaté Moravce, Nitriansky kraj, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou

Prosperujúca, medzinárodná výrobná spoločnosť hľadá do svojho tímu skúseného kandidáta na pozíciu MZDOVÝ ÚČTOVNÍK.

Náplňou práce bude:

- Komplexné spracovanie mzdovej agendy spoločnosti (do 100 zamestnancov)
- Spracovanie a sledovanie dochádzok
- Výpočet miezd zamestnancov, zrážok zo mzdy, príplatkov
- Kalkulácia ročného zúčtovania dane
- Komunikácia so Sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami
- Kontrola a archivácia súvisiacich dokladov
- Vystavovanie dokladov podľa požiadaviek
- Sledovanie a zapracovávanie legislatívnych zmien

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:

- Vysokoškolské/stredoškolské ekonomické vzdelanie
- Prax na pozícii mzdový účtovník minimálne 2 roky
- Mierne pokročilá znalosť anglického jazyka
- Veľmi dobrá znalosť súvisiacej mzdovej slovenskej legislatívy
- Skúsenosť so systémom Money je veľkou výhodou
- Skúsený používateľ MS Office
- Samostatnosť
- Precíznosť

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/
ID: 2053739  Dátum zverejnenia: 19.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.