Špecialista forecast analýz (výroba)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky v oblasti výroby na pozíciu ŠPECIALISTA FORECAST ANALÝZ.

Náplň práce:

- Koordinácia, rozvoj a implementácia analytických riešení na podporu štatistických prognóznych procesov
- Zabezpečenie maximalizácie presnosti prognóz
- Analýza a návrh zlepšení v algoritmoch predvídania, definovania parametrov
- Testovanie a overovanie modelových výstupov s odd. plánovania
- Spolupráca s odd. plánovania a odd. zlepšovania procesov
- Vykonávanie koreňových príčin, udalostí, údajov pre spresnenie prognóz
- Pravidelné sledovanie najlepších produktových skupín a aktivít v oblasti zlepšovania
- Vedenie junior analytika zaisťujúc plnenie úloh a jeho vývoj

Požadujeme

Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:

- Skúsenosti v oblasti prediktívnych analýz v oblasti Supply Chain (plánovanie dopytov, ponuky, nákupu)
- VŠ vzdelanie - priemyselné inžinierstvo, štatistika, matematika
- Výborná znalosť Angličtiny PODMIENKOU
- Výborné analytické a modelovacie schopnosti
- Skúsenosť v plánovaní využitím nástrojov SAP APO, prípadne podobného
- Pokročilá znalosť Excelu
- Organizačné zručnosti, manažovanie termínov a multi-tasking
- Dokázateľná schopnosť viesť tím

Benefity

+ 13. garantovaný plat
+ finančné bonusy na báze výkonu
+ školiaci systém
+ jazykové kurzy
+ sociálne benefity
+ práca v stabilnej firme
+ zľavy na produkty spoločnosti

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/
ID: 2031907  Dátum zverejnenia: 1.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.