Hľadáš fresh prácu ako Jr. učtovník?

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Zaujíma Ťa účtovníctvo a oblasť financií?

Rád by si pôsobil v tejto oblasti?

Ponúkame ti jedinečnú príležitosť naštartovať tvoju kariéru v medzinárodnej spoločnosti, ktorá hľadá šikovných ľudí na pozíciu Junior účtovník.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

- sledovanie platieb klientov spoločnosti v súlade s internými predpismi
- aktívna komunikácia s klientmi v anglickom jazyku
- riešenie problémov súvisiacich s platbami a faktúrami
- príprava podkladov a dokumentov pre ostatné oddelenia
- plnenie stanovených cieľov spoločnosti
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- administratíva

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- aktívna znalosť anglického jazyka
- prax na administratívnej/ účtovníckej pozícii veľkou výhodou
- skúsenosti s komunikáciou so zákazníkmi
- zmysel pre detail
- odolnosť voči stresu
- tímový hráč
- aktívna znalosť práce s PC: Excel - pivot

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 2027472  Dátum zverejnenia: 25.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.