Elektrotechnik / údržbár

Miesto práce
Lozorno, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1200 EUR/mesiac

Chcete pracovať v spoločnosti vyrábajúcej technologicky vyspelé produkty pre automobilovú výrobu? Hľadáte čisté pracovné prostredie? V tom prípade mám pre Vás pozíciu ELEKTROTECHNIKA / ÚDRŽBÁRA, ktorá ponúka ešte omnoho viac.

Vašou náplňou práce bude:
- Realizácia základnej údržby výrobných liniek a zariadení (elektrotechnika, jedmná mechanika)
- Poskytovanie podpory vedúcemu údržby a spolupráca s externým dodávateľom
- Zabezpečenie chodu linky a všetkých výrobných technológií a odstraňovanie porúch
- Podieľanie sa na odstraňovaní závad v rámci celej spoločnosti
- Spolupráca s nákupom - objednávanie náhradných dielov
- Príprava a spracovanie reportov a hlásení
- Práca na 3 smeny

Požadujeme

Správny kandidát by mal mať:
- Ukončené SŠ elektrotechnické vzdelanie
- Platné oprávenenie na prácu s elektortechnikou podľa vyhlášky 718/2002, minimálne §22
- Pracovné skúsenosti s elektroúdržbou minimálne 1 rok (oblasť automobilová/elektrotechnická výroba VÝHODOU)
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka VÝHODOU
- Pokročilá znalosť práce s MS Office (práca s tabuľkami, vzorce)
- Manuálnu zručnosť, technické myslenie, zmysel pre detail,
- Zodpovednosť, dôslednosť, disciplinovanosť, flexibilita

Benefity

Spoločnosť ponúka:
- Zaujímavé platové ohodnotenie
- Vyplácanie bonusov
- Možnosť vzdelávania a rozširovania si kvalifikácie
- Práca s najmodernejšími technológiami a projektami
- Stabilita a istota zamestnania

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).
Poštové ani faxové zásielky žial, nemožeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 2023008  Dátum zverejnenia: 21.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1200 EUR/mesiac