Špecialista bezhotovostných platieb

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1400 EUR/mesiac

Máme pre Vás skvelú príležitosť pokračovať kariéru v oblasti účtovníctva s aktívnym využívaním anglického jazyka.

Vašou náplňou práce bude:

- Realizácia a potvrdzovanie platieb na dennej báze
- Sledovanie pohybu hotovosti
- Spravovanie štatistických dát na dennej báze
- Odsúhlasovanie zostatkov na bankových účtoch
- Kvartálne prehľady pohybov na bankových účtov a elektronických bankových príkazov
- Prehľady o pohľadávkach
- Vyplácanie exekúcií na žiadosť Ministerstva financií
- Spolupráca s inými oddeleniami v rámci spoločnosti

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Univerzitné vzdelanie v oblasti Financií, Bankovníctva alebo Ekonomiky
- 2 roky praxe s účtovníctvom (preferované sú výrobné spoločnosti)
- Pokročilá úroveň anglického jazyka (slovom aj písmom)
- Pokročilý užívateľ MS Office
- Skúsenosť so SAP a Hyperion je výhodou
- Samostatnosť a precíznosť

Benefity

Spoločnosť ponúka prácu v dynamickom mladom kolektíve, aktívne využívanie anglického jazyka a moderných technológií, priestor na návrhy pre zlepšovanie procesov či rozvoj kariéry.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/
ID: 2007394  Dátum zverejnenia: 9.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1400 EUR/mesiac