Práca v zahraničí - využi svoju znalosť holandského jazyka!

Miesto práce
Belgicko, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
dohodou

Toto je jedinečná príležitosť, ak chceš pracovať v zahraničí a aktívne využívať svoju znalosť holandského jazyka.

Náš klient Ti ponúka príležitosť získať zaujímavú prácu, ktorú budeš vykonávať priamo v krásnom Belgicku!

Tvojou náplňou práce bude:

- Pravidelná komunikácia so slovenskou pobočkou ohľadom objednávok
- Organizovanie logistických záležitostí
- Organizovanie nakládok a vykládok
- Zabezpečenie potrebných povolení
- Zabezpečenie administratívnych záležitostí
- Pravidelná komunikácia v holandskom jazyku

Požadujeme

Ak spĺňaš nasledujúce požiadavky, pošli nám svoj životopis ešte dnes:

- Plynulá znalosť holandského jazyka - PODMIENKA
- Plynulá znalosť slovenského jazyka - PODMIENKA
- SŠ/VŠ vzdelanie ideálne ekonomického zamerania
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti v logistike/administratíve sú veľmi vítané
- Ochota pracovať a žiť v Belgicku
- Otvorenosť zmenám
- Ochota učiť sa nové veci
- Komunikatívna osobnosť
- Vynikajúce organizačné schopnosti

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/praca-v-zahranici/
ID: 1997520  Dátum zverejnenia: 30.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.