KEY ACCOUNT MANAGER (IT riešenia)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii KEY ACCOUNT MANAGER

Pracovná náplň:

- akvizícia nových klientov v korporátnej oblasti a predaj SW riešení
- rozvoj vzťahov so zákazníkmi a kľúčovými partnermi
- vyhľadávanie obchodných možností a možností rozvoja spoločnosti
- prezentácia produktov spoločnosti
- zodpovednosť za realizíciu projektov a komunikáciu s klientom
- zodpovednosť za plnenie vlastných obchodných cieľov

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- SŠ / VŠ vzdelania so zameraním na IT VÝHODOU
- minimálne 5 ročná prax na podobnej pozícii PODMIENKOU
- dobrá znalosť v oblasti IT riešení PODMIENKOU
- veľmi dobré obchodné zručnosti, cieľavedomosť, teamový hráč
- výborne komunikačné schopnosti, pro zákaznícka orientácia
- obchodné znalosti, ochota napredovať a vzdelávať sa
- Anglický jazyk - plynulo
- ochota cestovať

Benefity

- výhodné platové ohodnotenie založené na plnení obchodných cieľov
- zázemie silnej spoločnosti s medzinárodnými aktivitami
- účasť na školeniach a profesijnom vzdelávaní

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/
ID: 1996873  Dátum zverejnenia: 29.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.