Účtovníctvo - brána do sveta medzinárodných spoločností

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Máš zmysel pre prácu s číslami, bavilo ťa počas školy účtovníctvo/financie a ovládaš Anglický jazyk na aktívnej úrovni? Chceš ho využívať na dennej báze? Práve teraz sa ti otvára možnosť zúročiť svoje teoretické vedomosti v praxi, v spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou v oblasti automotive.

Náplňou tvojej práce bude:

- zodpovednať za pridelené účtovné a finančné aktivity
- komunikácia s VIP klientmi a finančný reporting
- rekonsciliácie účtov
- analýza pridelených produktových portfólií
- participácia na uzávierkových činnostiach
- pomoc pri internom a externom audite
- komunikácia v anglickom jazyku na dennej báze
- navrhovanie a nastavovanie nových procesov a zároveň identifikácia problematických procesov
- reporting, príprava analýz a štatistík

Požadujeme

- SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru
- aktívna znalosť Anglického jazyka
- prax v oblasti účtovníctva resp. financií 1-2 roky
- PC zručnosti
- analytické myslenie
- tímový hráč

Benefity

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosti profesionálneho rastu
- odborné a jazykové vzdelávanie
- zaujímavý sociálny program
- 13. plat GARANTOVANÝ

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1992461  Dátum zverejnenia: 26.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.