TIBCO application administrator

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti ako Tibco administátor:
Náplň práce:
- Operatívna činnosť pre zabezpečenie funkčnosti integrovaných aplikácii
- Starostlivosť o zverené portfólio v plnom rozsahu
- 24/7 pohotovostná činnosť
- Komunikácia so zákazníkom
- Reporting

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- plynulá znalosť anglického jazyka je podmienkou
- skúsenosti s TIBCO (BW, EMS, iPROCESS, HWK)
- skúsenosti s LINUX/UNIX (administracia, skriptovanie)
- skúsenosti s databázami (predovšetkým SQL).

Benefity

- bohatý sociálny program
- osobnostný a kariérny rozvoj
- zaujimavé platové ohonotenie

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/
ID: 1986083  Dátum zverejnenia: 20.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.