Forecast team leader

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Medzinárodná spoločnosť hľadá do svojho tímu skúseného FORECAST MANAGERA.

Náplň práce:

- Zodpovednosť za divíziu a tím analytikov
- Participácia na projektoch, transfere procesov zo zahraničia
- Zodpovednosť za people manažment
- Spolupráca s oddelením plánovania a inými oddeleniami
- Koordinácia, plánovanie a dosledovanie úloh vrámci tímu
- Pravidelné meetingy
- Zodpovednosť za alkovaný budget
- Hodnotenie a vedenie ľudí

Požadujeme

Úspešný kandidát má spĺňať požiadavky:

- Skúsenosti v oblasti plánovania dopytu, analýz, správania sa zákazníkov
- VŠ vzdelanie - priemyselné inžinierstvo, matematika, štatistika
- Plynulá Angličtina PODMIENKOU
- Skúsenosť s vedením tímu 3-5 ľudí
- Komunikačné zručnosti
- Preukázateľná znalosť s forecastovaním, analýzami, plánovaním
- Znalosť SAP, SPSS
- Znalosť nástrojov v oblasti plánovania a predikcie

Benefity

+ 13. garantovaný plat
+ finančné bonusy na báze výkonu
+ školiaci systém
+ jazykové kurzy
+ sociálne benefity
+ práca v stabilnej firme
+ zľavy na produkty spoločnosti

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 1977995  Dátum zverejnenia: 14.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.