Farmaceut

Miesto práce
Veľký Krtíš, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou

Pre našeho klienta pôsobiaceho v oblasti farmácie hľadáme pracovníka na pozíciu: Farmaceut

Náplň práce:
- Organizácia práce laborantov lekárne
- Vedenie skladovej evidencie, kontrolovanie kvality liečiv a surovín
- Kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu.
- Príprava a výroba liekov v súlade zo zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem
- Poskytovanie poradnestva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov
- Vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- Spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov pomocou výpočtovej techniky
- Koordinácia marketingových aktivít lekárne a ich zosúladenie v rámci spoločnosti
- Príprava podkladov na aktualizáciu webovej stránky spolšnosti
- Komunikácia a spolupráca s vedúcimi pracovníkmi ostatných lekární v rámci spoločnosti

Požadujeme

- VŠ farmaceutická/farmácia
- Výborné organizačné schopnosti
- Odolnosť voči stresu a zvládanie sťažností
- Iniciatíva a schopnosť samostatne rozhodovať
- Pozitívne myslenie a schopnosť pracovať v tíme
- Vernosť voči firme

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.
ID: 1975119  Dátum zverejnenia: 11.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.