Produktový manažér / tv-hifi-video

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1500 EUR/mesiac

Máte skúsenosti s prácou produktového manažéra ? Myslíte si, že máte všeobecný prehľad v oblasti TV-HiFi-Video? V prípade záujmu zašlite svoje CV a uchadzajte sa o poziciu Produktový manažér.

Pracovná náplň:

- Zabezpečenie operatívnej komunikácie s dodávateľmi
- Príprava podkladov pre kľúčové obchodné prípady
- Príprava podkladov pre obchodné jednania s dodávateľmi
- Analýza trhu
- Analýza predajných dát
- Správa zvereného sortimentu produktov
- Riadenie a optimalizácia skladových zásob
- Koordinácia činností s internou logistikou a logistikou dodávateľov

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Min. 2 ročné skúsenosti na pozícii Produktového Manažéra v segmente TV-HiFi-Video
- Všeobecný prehľad produktov TV-HiFi-Video je podmienkou
- On line skúsneosti sú výhodou
- Veľmi dobrá znalosť SK trhu

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/
ID: 1968129  Dátum zverejnenia: 2.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1500 EUR/mesiac