Správca pohľadávok

Miesto práce
Komárno, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou

Hľadáme komunikatívneho a šikovného človeka na pozíciu SPRÁVCA POHĽADÁVOK.

Vašou náplňou práce bude:

- Telefonická a písomná komunikácia s klientmi
- Administratívne zastrešenie správy zákazníka v oblasti pohľadávok
- Zasielanie upomienok
- Príprava splátkových kalendárov a následná kontrola ich dodržiavania
- Komunikácia s obchodnými zástupcami a riešenie problémov klientov
- Podnety a návrhy riešení u problémových klientov
- Tvorba reportov pre vedenie spoločnosti

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- SŠ/VŠ vzdelanie - ekonomické zameranie výhodou
- Skúsenosti v oblasti pohľadávok min. 3 roky
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
- Znalosť MS Office, skúsenosti s IS Navision výhodou
- Skúsenosť s prácou v call centre výhodou
- Komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- Odolnosť voči stresu a pozitívny prístup k zmene

Nástup: ihneď

Benefity

- Motivujúce platové ohodnotenie
- Medzinárodné a priateľské prostredie
- Moderná kancelária v Komárne
- Jazykové kurzy, občerstvenie v kancelárii, teambuildingy

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/
ID: 1958534  Dátum zverejnenia: 16.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.