Farmaceut

Miesto práce
Poprad, Prešovský kraj
Termín nástupu
dohodou

Usilujete sa o profesionálnu sebarealizáciu a zároveň chcete využiť svoje znalosti a skúsenosti z oblasti farmácie? Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu FARMACEUTA v Poprade.

Náplňou Vašej práce bude:

- vykonávanie odborných prác pri príjme, príprave, kontrole a uchovávaní liečiv
- vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov
- spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov
- preberanie kvantitatívnych zásielok, kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
- vedenie skladovej evidencie, kontrolovanie kvality liečiv a surovín
- sledovanie expirácie liekov a vyraďovanie preexspirovaných liekov z použitia.
- príprava a výroba liekov v súlade zo zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem
- koordinácia marketingových aktivít lekárne a ich zosúladenie v rámci spoločnosti

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- VŠ vzdelanie v odbore Farmácia
- prax na pozícii Farmaceut minimálne 1 rok
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- príjemné vystupovanie a empatia
- samostatnosť, iniciatíva a flexibilita
- zodpovedný prístup a dôslednosť
- odolnosť voči stresu
- pozitívne myslenie a schopnosť pracovať v tíme

Benefity

Náš klient ponúka možnosť pracovať v modernej spoločnosti, ktorá hľadá profesionálov z oblasti farmácie, predovšetkým farmaceutov a farmaceutických laborantov.

Spoločnosť kladie dôraz na rozvoj zručností i odborných spôsobilostí svojich zamestnancov. Ma prepracovane vnútrofiremné aj externé vzdelávacie programy, zahŕňajúce aj rozvoj manažérskych zručností.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/farmacia-zdravotnicka-technika/
ID: 1950064  Dátum zverejnenia: 5.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.