Príležitosť pre absolventov aplikovanej mechaniky

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Vašou náplňou práce bude:

- Tvorba kalkulácií pre komponenty a systém
- Realizácia statických, dynamických a štatistických výpočtov
- Príprava vstupných údajov, plánovanie nákladov a času na projekty
- Spracovanie a prezentácia reportov
- Rozvoj simulačných metód a modelovania

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- Prax na podobnej pozícii minimálne 1 rok
- Vzdelanie technického zamerania
- Znalosť metód, štatistík, výpočtov, FEA metód
- Aktívnu znalosť anglického jazyka (PODMIENKA)
- Analytické myslenie

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1937444  Dátum zverejnenia: 24.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.