Junior účtovník s maďarským jazykom

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Máte už skúsenosti z oblasti účtovníctva? Radi by ste sa posunuli v kariére a našli si nové výzvy? Hovoríte plynule po maďarsky a po anglicky? Ak Vaše odpovede na otázky boli pozitívne, čítajte ďalej!

Ponúkame Vám príležitosť rozvíjať Vaše schopnosti a znalosti v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti na pozícií JUNIOR ÚČTOVNÍKA.

Vaša náplň práce:

- Aktívna komunikácia s klientmii v Maďarsku ohľadne faktúr
- Komunikácia s kolegami v spomínaných krajinách
- Riešenie nezrovnalostí
- Participácia na uzávierkach
- Podpora oddeleniu odberateľských faktúr
- Starostlivosť o zákaznícke dáta
- Práca so systémom SAP
- Účtovanie došlých faktúr

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického charakteru
- 1 ročná skúsenosť v účtovníctve
- Aktívna znalosť maďarského a anglického jazyka
- Užívateľská úroveň MS Office
- Skúsenosti so systémom SAP sú výhodou
- Proaktívny prístup
- Tímový hráč

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 1923617  Dátum zverejnenia: 10.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.