Vedúci ekonomického úseku

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1300 EUR/mesiac

Stabilná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti stavebníctva, hľadá do svojho tímu kandidáta na pozíciu VEDÚCI EKONOMICKÉHO ÚSEKU.

Hlavnou náplňou práce bude:

- Zodpovednosť za komplexné finančné závierky spoločnosti
- Vedenie menšieho tímu účtovníkov
- Analýza projektových rozpočtov, dokumentácie a ich kontrola
- Manažment pohľadávok a záväzkov spoločnosti
- Výpočet opravných položiek
- Pravidelný finančný reporting a analýzy
- Monitoring rizikových oblastí financií
- Zodpovednosť za správnosť účtovníctva podľa platnej legislatívy a interných pravidiel spoločnosti
- Kooperácia s finančným manažérom a konateľom spoločnosti

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Vzdelanie ekonomického zamerania
- Min. 2 roky praxe v účtovníctve/kontrolingu
- Komunikatívna úroveň anglického alebo nemeckého jazyka
- Skúsenosť s programom SAP veľkou výhodou
- Aktívny vodič
- Zodpovednosť
- Samostatnosť

Benefity

- Stabilná medzinárodná spoločnosť
- Výkonové odmeny
- Zaujímavá pracovná príležitosť

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1920562  Dátum zverejnenia: 6.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1300 EUR/mesiac