Operátor výroby - jedinečná príležitosť

Miesto práce
Lozorno, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 840 EUR/mesiac

Hľadáme šikovných a flexibilných zamestnancov pre zahraničnú spoločnosť s veľkým potenciálom rastu a perspektívou do budúcnosti, ktorá pôsobí v oblasti novodobých technológií na pozíciu Operátor vo výrobe.

Vašou náplňou práce bude:

- Montáž elektronických častí do automobilového priemyslu
- Starostlivosť o pridelené nástroje a stroje - základná starostlivosť
- Spolupráca na zlepšovaní procesov v rámci výroby
- Príprava podkladov pre oddelenia v rámci spoločnosti
- Práca na zmeny
- Neposkytujeme ubytovanie!

Požadujeme

Kandidát by mal mať:
- Ukončené SŠ vzdelanie (technického zamerania - VÝHODOU!)
- Predchádzajúca prax na obdobnej pozícii z výrobného podniku minimálne 2 roky PODMIENKOU!
- Manuálnu zručnosť,
- Technické myslenie, zmysel pre detail,
- Zodpovednosť, dôslednosť, disciplinovanosť, samostatnosť, flexibilita.

Benefity

Spoločnosť ponúka:
- Práca v medzinárodnejj spoločnosti v rámci SR s veľkým potenciálom do budúcnosti
- Možnosť dlhodobej spolupráce a ďalšieho rastu
- Zaujímavé a motivačné platové ohodnotenie
- Vyplácanie bonusov dvakrát ročne

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).
Poštové ani faxové zásielky žial, nemožeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1901678  Dátum zverejnenia: 16.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 840 EUR/mesiac