Disponent

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Ponúkame Vám pracovať pre medzinárodnú spoločnosť na pozícii DISPONENTA.

Vašou náplňou práce bude:

- Komunikácia so zákazníkmi
- Spracovanie objednávok
- Prerozdeľovanie údržba a servisných zásahov
- Kontrola časového harmonogramu
- Kontrola správnosti fakturácie
- Operatívne riešenie vzniknutých situácií
- Pravidelné analýzy a reporting

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- SŠ/VŠ vzdelanie
- Znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka PODMIENKOU
- Minimálne 2 ročná prax v logistike alebo preprave PODMIENKOU
- Analytické myslenie
- SAP výhodou
- Zodpovednosť, precíznosť, schopnosť pracovať v tíme, ale aj samostatne
- Komunikatívnosť a dobré organizačné schopnosti

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).
Poštové ani faxové zásielky žial, nemožeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1898266  Dátum zverejnenia: 14.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.