Manažér akvizícii

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou

Staňte sa aj Vy súčasťou úspešného tímu nášho klienta, medzinárodnej spoločnosti.

Náplň práce:

- Vyhľadávanie vhodných lokalít (pozemkov) pre výstavbu komerčných nehnuteľností v rámci SR a ČR
- Preverenie právnych náležitostí vytypovaných lokalít a vyhodnotenie relevantnosti daných lokalít pre zadaný účel
- Analyzovanie a sumarizovanie kľúčových faktorov daných lokalít (napr. konkurencia, kúpyschopnosť obyvateľstva a pod.)
- Spracovanie návrhov kúpnych zmlúv a zaistenie podpisov
- Sledovanie plnenia zmluvných podmienok
- Sledovanie projektov konkurencie a schopnosť flexibilne na ne reagovať

Požadujeme

Požiadavky na úspešného kandidáta:

- VŠ vzdelanie - VÝHODOU
- Nemecký jazyk – aktívne podmienkou, príp. anglický jazyk
- Skúsenosti s účasťou na developerských stavebných projektoch
- Maximálna zodpovednosť
- Lojalita
- Užívateľská znalosť práce na PC
- Vodičský preukaz sk. B
- Ochota presťahovať sa do NEMECKA! - Weimar

Benefity

- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- ubytovanie pre jednotlivca alebo celú rodinu v Nemecku (1/3 nájmu platí zamestnanec, 2/3 platí zamestnávateľ)
- zvýšenie platu po 6 mesiacoch a po 1 roku

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/
ID: 1896861  Dátum zverejnenia: 13.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.