Junior špecialista záväzkov s nemeckým jazykom

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1100 EUR/mesiac

Ovládate Nemecký a Anglický jazyk, chceli by ste ho využívať na dennej báze a zároveň pracovať vo finančnej/účtovníckej oblasti?

Práve teraz sa Vám otvára skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá hľadá kvalifikovaných uchádzačov na pozície v jednom z narýchlejšie sa rozvíjajúcom finančnom centre v Bratislave.

Vašou náplňou práce bude:

- Evidencia, overovanie a spracovanie došlých faktúr
- Párovanie objednávok s faktúrami
- Prerozdeľovanie a účtovanie faktúr podľa štandardov spoločnosti
- Sledovanie splatnosti faktúr
- Analýzy a reporting
- Nastovanie a participácia na presunoch procesov
- Komunikácia v cudzom jazyku na dennej báze

Požadujeme

Ideálny uchádzač by mal mať:

- ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie
- Nemecký a Anglický jazyk na AKTÍVNEJ úrovni
- Teoretické znalosti z oblasti účtovníctva sú výhodou, nie podmienkou
- Komunikatívne zručnosti
- Schopnosť riešiť problémy
- Tímový hráč

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 1882173  Dátum zverejnenia: 29.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1100 EUR/mesiac