Si analytický typ a máš skúsenosti s faktúrami?

Place of work
Bratislava
Contract type
full-time, part-time
Start date
by agreement
Wage (gross)
800 - 950 EUR/month

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti.

Náplňou Vašej práce bude:

- Manažovanie dodávateľských a zákazníckych faktúr (načítanie fakúr, verifikácia dát)
- Zodpovednosť za schvaľovanie faktúr pripravených k platbám
- Zisťovanie možných chýb vo faktúrach a ich následné odstránenie
- Nahrávanie dát z faktúr do interného systému spoločnosti
- Denná komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi
- Využívanie anglického jazyka ústnou aj písomnou formou na dennej báze
- Denná práca s programom MS Excel (vytváranie a používanie kontingenčných tabuliek)
- Komunikácia a spolupráca s externým účtovným oddelením
- Vytváranie pravidelných reportov
- 5 mesačný kontrakt s možnosťou predĺženia zmluvy

Requirements

Úspešný kandidát musí spĺňať nasledujúce požiadavky:

- Ekonomické SŠ alebo VŠ vzdelanie
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka je nevyhnutnou podmienkou
- Znalosť iného cudzieho jazyka výhodou
- Prax v oblasti účtovníctva/faktúr
- Skúsenosť s prácou v programe SAP je veľkou výhodou
- Znalosť programu MS Excel (kontingenčné tabuľky, funkcie)
- Analytický typ
- Orientácia na detail
- Odolnosť voči stresu
- Silná a dynamická osobnosť
- Schopnosť pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí
- Komunikačné a organizačné schopnosti

Benefits

Poukážky v hodnote 40 € mesačne (nárok na čerpanie po 3 mesiacoch) – oblasti: zdravie, šport, wellness
- Posilňovňa
- Letná firemná párty
- Flexibilná pracovná doba
- Motivujúci refferal program
- Competitive refferal program

Other information

Are you interested in this position? Please fill in the contact form or send us your CV both in English and Slovak language with the ref. number in the subject of your application.

If you have had an interview in Grafton already, please contact your consultant directly via e-mail.

For more related job opportunities visit www.grafton.sk/en/jobs/finance-banking-accounting/
ID: 1877864  Dátum zverejnenia: 24.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 950 EUR/month