Junior ´google analytics´ users in marketing role

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1300 EUR/mesiac

Jeden z našich top klientov hľadá šikovného člena do svojho marketingového tímu, ktorý má predchádzajúce skúsenosti s Google Analytics alebo NetPlus nástrojom.
Hľadáme junior analytika, ktorý bude analyzovať výkon webovej stránky a reklamných online kampaní, spolupracovať s centrálou v zahraničí a spoločne navrhovať riešenia možných zlepšení.

Náplň práce:

- spolupráca s marketingovým tímom v oblasti digitálneho marketingu
- analýza online promo kampaní, ich vyhodnocovanie a reportovanie do zahraničia
- ad hoc identifikácia problémov, návrhy riešenia
- meranie výkonnostných faktorov (klikateľnosť, miera návštev a odchodov, dĺžka zotrvania na stránke, atď.)
- komparácia aktuálnych a minulých výsledkov
- spolupráca s centrálou a tímami v zahraničí
- denne využívať nástroj Google Analytics/NetPlus

Požadujeme

Požiadavky:

- Ukončené VŠ vzdelanie (ideálne marketing/ekonomické vzdelanie)
- minimálne 9 mesačná skúsenosť s aplikáciou Google Analytics/NetPlus
- skúsenosť s analýzou/reportingom a vyhodnocovaním online kampaní
- aktívny anglický jazyk
- analytický typ
- komunikatívnosť

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

+ 13. plat
+ finančné bonusy
+ sociálne benefity
+ gastrolístky
+ školenia
+ multinárodné prostredie
+ stabilná spoločnosť s európskou kultúrou

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 1876640  Dátum zverejnenia: 23.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1300 EUR/mesiac