Finance support with german (communicative position)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1200 EUR/mesiac

Staňte sa aj Vy súčasťou úspešného tímu nášho klienta, medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automotive, ktorý hľada vhodných kandidátov na pozíciu ŠPECIALISTA KOMUNIKÁCIE na oddelení záväzkov s aktívnou znalosťou NEMECKÉHO a ANGLICKÉHO jazyka.

Vašou náplňou práce bude:

- funkcia kontaktnej osoby pri záležitostiach fakturačného oddelenia
- Aktívna komunikácia s partnermi v nemeckom a anglickom jazyku
- Koordinácia klientskych účtov
- podpora chodu špecializovaného oddelenia účtovníctva (dodávateľské faktúry)
- Kooperácia s oddeleniami a zahraničnými pobočkami spoločnosti
- Aktualizácia dát v interných systémoch
- Reportingové a projektové aktivity

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce podmienky:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie (ekonomického smeru výhodou)
- Aktívna znalosť nemeckého a anglického jazyka
- Prax na pozícií v oblasti starostlivosti o zákazníka veľkou výhodou
- Výborné komunikačné a analytické zručnosti
- Ovládanie balíka MS Office
- Pracovná alebo študijná skúsenosť zo zahraničia výhodou

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

13. garantovaný plat
ročné prehodnocovanie platu
gastro lístky
školenia
jazykové kurzy
sociálny balíček

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1873220  Dátum zverejnenia: 19.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1200 EUR/mesiac