Zaujíma ťa svet bankovníctva? Využi skvelú príležitosť!

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1100 EUR/mesiac

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti v oblasti bankovníctva na novom projekte, ktorý bude trvať 3 mesiace.

Náplňou vašej práce bude:

- Kontrolovanie a procesovanie dát
- Práca s internými systémami spoločnosti
- Procesovanie právnej dokumentácie
- Komunikácia s inými oddeleniami v rámci spoločnosti
- Reporting

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- ANGLICKÝ JAZYK NA AKTÍVNEJ ÚROVNI JE PODMIENKOU!
- Francúzsky jazyk je výhodou
- Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- Pokročilá znalosť MS Office
- Logické a analytické myslenie
- Orientácia na detail a precíznosť
- Skúsenosti v administratíve, príp. účtovníctve sú výhodou

Benefity

Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám, účasť na prestížnych projektoch a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1870522  Dátum zverejnenia: 17.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1100 EUR/mesiac