Obchodník / textilné rohože

Miesto práce
Trnava, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1500 EUR/mesiac

Pre nášho klietna, spoločnosť pôsobiacu v oblasti prenájmu textilných rohoží, hľadáme skúsených uchádzačov na pozíciu Obchodníka.

Pracovná náplň:

- Aktívna akvizičná činnosť v B2B sektore
- Úzka spolupráca so zákazníckym servisom
- Vyjednávanie obchodných podmienok
- Zúčastňovanie sa na poradách a školeniach
- Pravidelný reporting

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- Skúsenosti s predajom v FMCG (B2B segment)
- Reprezentatívne vystupovanie
- Vodičský preukaz
- Samostatnosť
- Orientácia na výsledky

Benefity

- Práca na Homeoffice
- Služobný automobil
- Mobilný telefón
- Fixný plat cca 700 Eur + provízie

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1869160  Dátum zverejnenia: 16.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1500 EUR/mesiac