Strategický nákupca/špecialista pre riadenie dodávateľov

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou

Zaujíma Vás oblasť nákupu a obchodu?
Máte analytické myslenie?
Ste samostatný a máte leaderský potenciál?

Ak ÁNO, môžete byť práve Vy vhodným uchádzačom na pozíciu STRATEGICKÝ NÁKUPCA/ŠPECIALISTA PRE RIADENIE DODÁVATEĽOV, ktorú obsadzujeme pre nášho významného klienta, ktorým je medzinárodná výrobná spoločnosť.

Pracovnou náplňou úspešného kandidáta bude:
- Optimalizácia materiálových nákladov a ďalších ukazovateľov obchodnej spolupráce s dodávateľmi
- Vyjednávanie s dodávateľmi a návrh zmluvných podmienok obchodnej spolupráce
- Vyhľadávanie, výber a hodnotenie nových dodávateľov
- Analyzovanie dát o materiáloch, dodávateľoch a ekonomických ukazovateľoch s cieľom optimalizácie
- Spolupráca s R&D oddelením
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami výrobnej spoločnosti pri riešení kvalitatívnych problémov s dodávateľmi
- Reporting

Požadujeme

POŽADUJEME:

- VŠ vzdelanie (technické alebo ekonomické)
- Prax na pozícii strategického nákupcu vo výrobnej spoločnosti - min. 3 roky - podmienkou
- Skúsenosti s riadením dodávateľov - min. 3 roky - podmienkou
- Anglický jazyk - aktívne - podmienkou
- Ďalší cudzí jazyk - výhodou
- MS Office - pokročilý
- Vyjednávacie zručnosti
- Samostatnosť, zodpovednosť a dôslednosť
- Zvládanie stresu

Benefity

- zaujímavé platové ohodnotenie
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- využívanie anglického jazyka na dennej báze

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1869159  Dátum zverejnenia: 16.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.