Rád komunikuješ s ľuďmi? (flexibilná brigáda)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2.5 - 4 EUR/hodina

Chceš nabrať pracovné skúsenosti a mať zaujímavý životopis, aby si sa lepšie uplatnil na trhu práce po škole? Náš klient Ti ponúka flexibilnú brigádu na pracovnej pozícií Telefonického operátora.

Tvojou náplňou práce bude:

- Telefonický kontakt so zákazníkmi (NEPREDAJNÉ A PREDAJNÉ KAMPANE)
- Využívanie existujúcej databázy, žiadna akvizičná činnosť
- Poskytovanie informácií o ponúkaných produktoch a službách spoločnosti
- Administratívna činnosť a evidencia
- Pravidelný reporting
- Flexibilná pracovná doba (možnosť pracovať popri štúdiu na SŠ/VŠ, príp. popri zamestnaní)

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- Komunikačné zručnosti
- Prozákaznícka orientácia
- Schopnosť odpracovať min. 20 hodín / týždeň - flexibilná pracovná doba
- Znalosť PC (Internet, MS Office)
- Trpezlivosť

Ostatné Ťa radi naučíme.

Benefity

- Flexibilná pracovná doba
- Možnosť získania praxe v oblasti zákazníckeho servisu už počas štúdia
- Osobný rozvoj (komunikačné zručnosti)
- Interné školenia (motivačné školenia, školenia telefonických zručností a pod.)
- Finančné ohodnotenie
- Práca na viacerých projektoch naraz

Informácie

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím pošli na uvedený email Tvoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie emailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1858702  Dátum zverejnenia: 5.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.5 - 4 EUR/hodina