Technik chladiacich zariadení

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Staňte sa aj Vy súčasťou úspešného tímu nášho klienta, medzinárodnej spoločnosti.

Momentálne obsadzujeme pozíciu Technika priemyselných klimatizačných jednotiek.

Vašou náplňou práce bude:
- montáž, servis a údržba chladiacich zariadení
- realizácia preventívnej ako aj operatívnej/korektívnej údržby
- zodpovednosť za zvládnutie pridelenej servisnej zákazky v stanovenej kvalite a v čo
- miesto výkonu - Trnava priemyselný park
- práca na jednu zmenu

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- SOU alebo SOU s maturitou(elektrotechnického zamerania)
- prax v chladiarenskom odbore min. 2 roky
- oprávnenie na prácu s elektrotechnikou - vyhláška 508/2009 §22
- oprávnenie spájkovača
- osvedčenie o spôsobilosti vykonávania činností na VTZ - chladiarenských podľa vyhlášky 508/2009 Z.z. - halogénové chladivo
- technická zdatnosť
- spoľahlivosť, flexibilita
- znalosť MS Office

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1851865  Dátum zverejnenia: 31.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.