Inside sales representative (elektrotechnika)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2000 EUR/mesiac

Máte príležitosť stať sa členom mladého a dynamického tímu, fungujúcom v medzinárodnom prostredí. Našim klientom je spoločnosť s dobre známym menom v oblasti riadenia elektrickej energie.

Vašou náplňou práce bude:

- starostlivosť o pridelené portfólio klientov z EMEA regiónu
- predaj záložných zdrojov, servisu a doplnkových služieb
- oslovovanie s novými produktovými radami a príprava cenových ponúk
- vedenie rokovaní o zmluvných podmienkach
- komunikácia so zahraničnými zákazníkmi a manažmentom spoločnosti
- zodpovednosť za správne odovzdanie kontraktu a objednávky koordinátorom FSE

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- znalosť anglického jazyka na plynulej úrovni PODMIENKOU
- skúsenosti s predajom technického produktu
- skúsenosti s komunikáciou so zahraničnými zákazníkmi
- komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- technické vedomosti z oblasti UPS systémov VEĽKOU VÝHODOU

Benefity

Náš klient Vám ponúka:

- každodenná telefonická a mailová komunikácia v anglickom jazyku
- práca v mladom multikulturálnom tíme
- ročná odmena v podobe 10% ročného platu
- štyri dni voľna navyše (sick days)

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/
ID: 1849340  Dátum zverejnenia: 28.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 EUR/mesiac