Senior finančný analytik

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1700 - 2000 EUR/mesiac

Medzinárodná výrobná spoločnosť hľadá do svojho tímu skúseného kandidáta na pozíciu SENIOR FINANČNÝ ANALYTIK.

Hlavnou náplňou práce bude:

- Participácia na príprave rozpočtov a finančných plánov
- Manažment nákladových stredísk spoločnosti
- Budget vs. actual analýzy
- Analýzy a komentáre k odchýlkovým analýzam
- Cash flow reporting a monitoring
- Kalkulácia ROI pre rôzne investičné príležitosti spoločnosti
- Kooperácia s účtovným oddelením
- Kalkulácia rezerv a opravných položiek
- Mesačné závierkové operácie

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Vysokoškolské vzdelanie v oblasti financií
- Minimálne 3 roky skúseností v oblasti finančných analýz/kontrolingu
- Plynulá úroveň anglického jazyka
- Znalosť medzinárodných účtovných štandardov
- Samostatnosť
- Zodpovednosť
- Flexibilita

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/
ID: 1826560  Dátum zverejnenia: 6.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700 - 2000 EUR/mesiac