Interný audítor – bankové procesy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 1500 EUR/mesiac

Náš klient, stabilná finančná inštitúcia, hľadá do svojho tímu audítorov kandidáta so skúsenosťami v oblasti bankovníctva, resp. externého auditu zameraného na audit finančných inštitúcií.

Hlavnou náplňou práce bude:

- Výkon auditu interných procesov spoločnosti
- Príprava plánu auditu
- Rozhodovať o druhu a spôsobe uplatnenia jednotlivých kontrolných metód
- Vyhodnocovanie, reporting a prezentácia zistených skutočností nadriadenému
- Vypracovanie záverečnej správy o vykonanom audite
- Návrh odporúčaní na zmenu/úpravu zistených rizikových skutočností, procesov
- Dohľad nad implementáciou schválených opatrení
- Samostatné vedenie menších auditov, metodické usmernenie juniorských kolegov
- Spolupráca pri tvorbe nových a pripomienkovanie aktuálnych metodických postupov spoločnosti

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Vzdelanie v oblasti financií/bankovníctva alebo príbuzného odboru
- Minimálne 2 roky skúseností v oblasti bankovníctva, prípadne v oblasti externého auditu finančných inštitúcií
- Mierne pokročilá úroveň anglického jazyka
- Dobrá znalosť bankových procesov a produktov
- Analytické myslenie
- Zodpovednosť

Benefity

- Výkonové odmeny
- Stravné lístky nad rámec zákona
- Nadštandardná zdravotná starostlivosť
- Zľava na produkty spoločnosti
- Zľavy u zmluvných partneroch
- Pravidelné firemné akcie

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1825784  Dátum zverejnenia: 6.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 1500 EUR/mesiac