Uvádzač/ka v predajni mobilného operátora

Miesto práce
Trnava centrum, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2.5 EUR/hodina

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na poskytovnie služieb zákazníkom.

Vašou náplňou práce bude:

- Oslovovanie zákazníkov
- Uvítanie zákazníkov na predajniach
- Poskytovanie úvodných informácií zákazníkom
- Rozdávanie letákov zákazníkom
- Práca na 20-40 hod./týždeň

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Min. SŠ vzdelanie
- Predchádzajúca skúsenosť s komunikáciou so zákazníkom
- Skúsenosti s promoakciami výhodou
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- Príjemné vystupovanie

Benefity

- Možnosť dlhodobej brigády

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1814750  Dátum zverejnenia: 27.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.5 EUR/hodina