Hľadáme šikovných švédstinárov!

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1300 EUR/mesiac

Už dlhšie čakáte na pozíciu v administratíve, kde by ste mohli využiť znalosť svojho švédskeho jazyka? Práve sa na slovenskom pracovnom trhu otvorila jedinečná príležitosť.

Úspešná medzinárodne pôsobiaca firma v oblasti outsourcingu hľadá nových členov do svojho tímu s dennodenným využitím švédskeho jazyka.

Náplň práce:

- prijatie, kontrola a následná evidencia faktúr
- v prípade potreby starostlivosť o platby
- komunikácia a riešenie rôznych ad hoc úloh s dodávateľmi (prevažne mailom)
- pravidelný reportingový systém
- administratívne úlohy
- práca s internými databázami a softwarmi v súlade s pokynmi

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie
- pokročilá úroveň švédskeho a anglického jazyka (písomne aj ústne)
- dobrá úroveň PC zručností (MS Excel prevažne)
- minimálne polročná skúsenosť v administratíve/zákazníckom servise
- flexibilita
- zodpovednosť
- asertivita

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1809121  Dátum zverejnenia: 22.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1300 EUR/mesiac