Čísla a anglický jazyk máš v malíčku? Správna Práca na Teba už čaká!

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť so zastúpením po celom svete hľadá kvalifikovaného uchádzača na pozíciu JUNIOR ÚČTOVNÍKA.

Náplň práce:

- vystavovanie interných a externých faktúr
- zodpovednosť za spracovanie a zaúčtovavanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- zodpovednosť za inkaso a trvalé príkazy a s tým súvisiace úlohy
- kontrola záväzkov, navrhovaných platieb a platieb v procese
- spracovanie pohľadávok
- riešenie alebo kontrola súvahovej rekonsiliácie spojenej so záväzkami, platbami a príjmami
- zistenie a riešenie otázok od zamestnancov a externých strán – dodávatelia, banky

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- SŠ/VŠ ekonomické vzdelanie
- aktívna znalosť anglického jazyka
- znalosť podvojného účtovníctva
- prax na podobnej pozícií veľkou výhodou
- záujem o prácu s dátami
- dobrá úroveň MS OFFICE ( hlavne MS Excel)
- motivácia pre účtovnícku oblasť
- tímový hráč

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1807481  Dátum zverejnenia: 20.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.